Tanáraink

Név Munkakör Végzettség
Baumann-né Horváth Tünde 7.b osztályfőnöke, történelem tanár, könyvtáros Főiskola/történelem-könyvtár szak
Csarni Éva 1.b osztálytanítója Főiskola/tanító/angol műveltségterület
Cserti Beáta 3.a osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító-ének-zene szak
Deákné Néth Rita 1.b osztályfőnöke, tanító

Főiskola/tanító-könyvtár, Főiskola/fejlesztő tanár

Dömötör Zoltán 8.a osztályfőnöke, matematika, fizika tanár

Főiskola/matematika-fizika szak

Eichstetter Márta 1.a osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító könyvtár-testnevelés szak
Francsics Szimonetta 6.b osztályfőnöke, angol, testnevelés tanár

Főiskola/testnevelés szak
Egyetem/angol szak

Gerhardt Tünde 5.b osztályfőnöke,angol tanár

Főiskola/tanító természetismeret szak-orosz szak, Egyetem/angol szak

Horváth Péter 8.b osztályfőnöke,testnevelés, angol tanár  Főiskola/angol- testnevelés szak
Egyetem/angol szak
Horváthné Kálecz Beáta angol tanár Főiskola/angol szak
Horváthné Perhócs Katalin 4.a osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító -ének-zene szak
Horváthné Pintér Eszter GYES Főiskola/tanító -ének-zene-angol szak 
Egyetem/történelem szak
Dr. Ittzésné Harmat Györgyi 6.a osztályfőnöke, magyar, ének-zene tanár Főiskola/ének-zene-magyar tanár
Főiskola/ének-zene karvezető szak
Egyetem/magyar szak
Kassai Szilvia 2.b osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító-angol-könyvtár szak
Köttő Mária 7.a osztályfőnöke, német, történelem tanár  Főiskola/orosz-történelem szak
Egyetem/német szak
Kristóf Zita 2.a osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító-ének-zene szak
Kisné Mráv Mariann GYES Főiskola/tanító-testnevelés szak
Nagy Judit Anna biológia, rajz és vizuális kultúra tanár Főiskola/biológia-rajz szak 
Nagy Judit Györgyi 2.b osztálytanítója Főiskola/tanító, orosz-angol szak
Nagyné Őss Ildikó 5. osztály napközis nevelője Főiskola/tanító-angol-könyvtár szak
Petőné Mózes Gabriella 3.b osztályfőnöke, tanító Főiskola/tanító-angol-könyvtár szak
Papp Zsuzsanna GYES Főiskola/tanító-angol szak 
Puska Zoltán igazgató, földrajz -testnevelés tanár Egyetem/földrajz, gyógytestnevelő szak
Közoktatási vezető
Rédling-Szabó Gabriella testnevelés tanár, gyermek-és ifjúságvédelmi felelős Főiskola/tanító-testnevelés szak
Egyetem/testnevelő tanár szak 
Söjtöryné Christ Éva   kémia, informatika tanár Főiskola/kémia-számítástechnika szak 
Stier Lívia 1.b angol osztálytanítója Főiskola/tanító-angol szak 
Szikra Eszter  3.b osztálytanítója Főiskola/tanító-angol szak 
Szőcsné Nagy Gabriella 1.a osztálytanítója Főiskola/tanító-angol szak
Szőke Valéria 3.a osztály napközis nevelője Főiskola/tanító-ének-zene-pedagógia szak
Szulimánné Horváth Ildikó 5. osztály napközis nevelője Főiskola/tanító-pedagógia-rajz szak
Dr. Tavaliné Gaál Erzsébet 4.a osztálytanítója Főiskola/tanító-pedagógia-testnevelés szak
Tóth Lászlóné  matematika, technika tanár Főiskola/technika-matematika szak
Törekes Andrea 4.b osztályfőnök, tanító Főiskola/tanító-ének-zene-angol szak
Varga Letícia 4.b osztálytanítója  
Dr. Varga Tamásné igazgatóhelyettes, tanító Főiskola/tanító-könyvtár-angol szak
Vancsura József 5.c osztályfőnök, angol, történelem tanár Egyetem/angol- történelem szak
Vejki Veronika 2.a  osztálytanítója Főiskola/tanító-testnevelés szak
Vékásné Takács Erika 5.a osztályfőnöke, magyar tanár Főiskola/orosz-magyar szak


 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagógusaink kezdetektől - napjainkig

1971.


Dr. Várkonyi Imréné 1971-1985 igazgató-tanító-műszaki-gyak.
Mákosné Csolik Anna 1971-1985 magyar-történelem
Fitos Józsefné 1971-1989 földrajz-rajz
Dr. Gyócsi Jánosné 971-1976 matematika-fizika-gyak.
Molnár Imréné 1971-1988 magyar-történelem
Dr. Nagy Ivánné 1971-1980 biológia-földrajz-mezőg.gyak.
Dr. Paál Lászlóné 1971-1990 magyar-történelem
Szabó Gézáné 1971-1974 orosz
Rátkai Ferenc 1971-1973 földrajz-történelem
Somogyi Józsefné 1971-1985 matematika-kémia
Dr. Tüttő Lajosné 1971-1979 term. és mennyiség szak
Varga Gyula 1971-1974 magyar-tört.-testnev.
Erdős Györgyné 1971-1992 ének-tanító
Gábor Dezsőné 1971-1977 tanító
Horváth Lajosné 971-1977 tanító
Kiss Gyuláné 1971-2000 tanító
Dr. Kelemen Endréné 1971-1981 tanító
Ott Józsefné 1971-1973 tanító
Fülöp Ferencné 1971-1979 tanító
Leskó Lászlóné 1971-1974 tanító
Rátkai Ferencné 1971-1974 tanító
Stettner Jánosné 1971-2005 tanító


1972/1973.

Sánta Mihályné 1972-2005 tanító
Páliné Gondos Éva 1972-1984 tanító
Jani Tibor 1972-1974 műszaki gyak.-matematika

1973/1974.

Sziklai Béla 1973-1982 földrajz-ped.
Dr. Csősz Zsigmondné 1973-1974 tanító
Dr. Novák Ferencné 1973-2002 tanító


1974/1975.

Szijártó Miklós 1974-1993 földrajz-testnevelés
Boldizsár Jánosné 1974-1999 orosz-testnevelés
Szita Lajosné 1974-1980 biológia-földrajz
Dr. Bárdos Lászlóné 1974-2000 tanító
Dr. Szekeres Gyuláné 1974-1992 tanító
Dóra Gyuláné 1974-1992 történelem-tanító
Malatinszkyné Zanati Zsuzsa 1974-1997 orosz-történelem
Fekete Lázárné 1974-1976 tanító

1975/1976.

Dömötörné Varga Magdolna 1975-2012 matematika-műszaki
Dr. Riez Ferencné 1975-2005 tanító
Farkas Lászlóné 1975-2008 tanító
Harag Tamásné 1975-1984 tanító

1976/1977.

Kutasi Kornélia 1976-1983 orosz-történelem
Rózsásné Horváth E. 1976-1977 tanító
Laki Katalin 1976-1981 ped.-tanító
Dr. Lukácsy Gyuláné 1976-1992 tanító

1977/1978.

Szilicsányné Varga Mária 1977-1982 tanító
Herner Kálmán 1977-1989 tanító
Dr. Fodor Ferencné 1977-1998 matematika-kémia-műszaki

1978/1979.

Fetzer Zoltánné 1978-1979 tanító
Dr. Jászberényi Ernőné 1978-2007 tanító
Dömötör Zoltán 1978- matematika-fizika

1979/1980.

Bedeginé Kincses I. 1979-1982. tanító

1980-1981.

Stickel Péter 1980-1985 testnevelés-tanító
Monasterio Dávidné 1980-1981 matematika-fizika
Filep Sándorné 1980-1981 tanító
Nagy Judit 1980- biológia-rajz
Auguszt Ilona 1980-1989 biológia-földrajz, mezőg. Ism.

1981/1982.

Horváth Péterné 1981-2005 tanító
Schwendt Rozália 1981- 2017 tanító
Sörös Józsefné 1981-1987 matematika-kémia
Vargáné Skoda Valéria 1981-1991 tanító
Virág Árpádné 1981-1982
Dr. Tavaliné Gaál Erzsébet 1981- tanító
Dr. Villant Györgyi 1981-1982 orosz-pedagógia

1982/1983.

Dr. Bánáti Henrikné 1982-2007 gyógypedagógus
Tóth Jánosné 1982-2007 tanító
Köttő Mária 1982- orosz-történelem-német

1983/1984.

Pelőcz Miklós 1983-1984 történelem-testnevelés

1984/1985.

Detrich Istvánné 1984-2001 tanító
Bartschné Ábrahám Zsuzsanna 1984- 2017magyar-könyvtár
Schleglné Krehán Ágnes 1984- 2011 tanító
Tari Jánosné 1984-1985 tanító
Meggyes Erika 1984-1986 tanító
Schlegl Lászlóné 1984-1985 tanító

1985/1986.

Balog Imréné 1985-2003 tanító
Noch Lászlóné 1985-1991 tanító
Maljusin Mihail 1985-1989 testnevelés
Ratkóczi Gáborné 1985-1986 tanító
Tarrné Mázsa Anna 1985-2007 matematika-kémia
Ujvári Miklós 1985- 2006 igazgató,
földrajz-biológia, mezőg.gyak

1986/1987.

Petrovics Éva 1986-1987 tanító
/Dr. Budaváriné/Lakner Zsuzsa 1986-1996. tanító
Csutor Ferencné 1986-2009 tanító
Horváthné Kálecz Beáta 1986-2014 orosz-angol

1987/1988.

Veleczné Aján Katalin 1987-1990 tanító
Mátyásné Dóra Tünde 1987-1996 tanító
Réthné Varga Anikó 1987-1990 tanító

1988/1989.

Cserti Beáta 1988-1991 tanító
Hornung Józsefné 1988-1992 magyar
Klein Csilla 1988-1990 tanító
Kovács Katalin 1988-1991 matematika-rajz

1989/1990.

Németh Anikó 1989-1991 földrajz-biológia
Siposs Ágnes 1989-1991 tanító

1990/1991.

Orosz János Iván 1990-1991 matematika-fizika-testnev.
Matus Klára 1990-1992 magyar-orosz
Gyódiné Gerhardt Tünde 1990- angol-tanító

1991/1992.

Gimesi Judit 1991-1992 rajz-földrajz

1992/1993.

Kovácsné Szijártó Márta 1992-2007 matematika-tanító
Pécsiné Hauk Erika 1992-1997 magyar-ének
Tökölyi Judit 1992- 2002 tanító
Petőné Mózes Gabriella 1992- tanító

1993/1994.

Kiss Krisztina 1993- 1999 magyar-orosz
Rónai Gábor 1993-2004 rajz
Vékásné Takács Erika 1993- magyar-orosz
Puska Zoltán 1993- földrajz-testnevelés
2006- igazgató

1994/1995.

-

1995/1996.

-

1996/1997.

Szőke Valéria 1996- tanító

1997/1998.

Dr. Ittzésné Harmat Györgyi 1997- magyar-ének

1998/1999.

Borsányi Bernadette 1998-2013 tanító-német-angol

1999/2000.

Baumann-né Horváth T. 1999- történelem-könyvtár
Bencs Zoltánné 1999-2000 tanító
Bódisné Kurcz Judit 1999-2002 matematika-angol
Sashalmi Zoltán 1999-2013 tanító-számítástechnika

2000/2001.

Cserti Beáta 2000- tanító
Dr. Varga Tamásné 2000- tanító
Takács Anikó 2000-2001 tanító
Pápai Laura 2000-2001 tanító

2001/2002.

Törekes Andrea 2001- tanító
Horváthné Perhócs Katalin 2001- tanító
Sziklai Gáborné 2001- 2016 tanító

2002/2003.

Geréd-Bakó Tünde 2002- 2010 történelem
Walterné Érfalvy Éva 2002-2005 tanító

2003/2004.

Hoffmann Andrea 2004-2017 tanító

2004/2005.

Zsom Nóra 2004- 2016 tanító-angol
Veleczné Aján Katalin 2004-2009 tanító

2005/2006.

Eichstetter Márta 2005- tanító
Vejki Veronika 2005- tanító
Máté-Pál Hajnalka 2005- 2006 történelem-angol
Szalma Karolina 2005- 2012 rajz

2006/2007.

Deák Zsuzsanna 2006-2008 testnevelés
Szerafin Ágnes 2006-2007 tanító

2007/2008.
Pintér Eszter 2007- tanító
Rédling-Szabó Gabriella 2007- tanító

2008/2009.

Horváth Péter 2008- testnevelés-angol
Kissné Mráv Marianna 2008- tanító
Szikra Eszter 2008- tanító
Kristóf Zita 2008- tanító
Deákné Néth Rita 2008- tanító

 

2009/2010

Büttlné Csábi Marianna 2009-2011 tanító
Szláveczné Okos Judit 2009 - 2010 történelem, angol, magyar

2010/2011

Papp Zsuzsanna 2010- tanító

2011/2012

Horváthé Boros Minerva 2012-2013 matematika-technika

2012/2013

Kassai Szilvia 2013 - tanító

2013/2014

Szőcsné Nagy Gabriella 2013- tanító
Tóth Lászlóné 2013- matematika-technika
Szulimánné Horváth Ildikó 2013- tanító
Söjtöryné Christ Éva 2013- kémia -informatika
Bőle Lilla 2013-2017 angol- földrajz

2014/2015

Francsics Szimonetta 2014-  angol - testnevelés
Vancsura- Szabó Nikoletta 2014 - 2015tanító
Vancsura József 2014 - angol

2015/2016

2016/2017

Varga Letícia 2016 - tanító
Balogh Lídia 2016-2017 tanító
Nagy Judit Györgyi 2016- tanító