Eredményeink a 2015/2016-es tanévben

Tanévzáró létszám: 471 fő

Kitűnő tanulók száma: 97 fő (62 fő alsó+ 35 fő felső)

Továbbtanulás: 57 fő 8. osztályos tanuló fejezte be általános iskolai tanulmányait, ebből        

                                  53 fő gimnáziumban

                                   4 fő szakközépiskolában

                                  0 fő szakmunkásképzőben folytatja tanulmányait.

 

Országos tanulmányi versenyen kiválóan teljesítő tanulóink:

Osztály                  Név                      Verseny                                                                                 Helyezés

7.a                Szikra Botond                Herman Ottó Országos Biológia Verseny                              7. helyezés

7.a                Kovács Zsófia                Országos Német Nyelvi Verseny                                           7. helyezés

8.a                Bakó Sára                      Országos Angol Nyelvi Verseny                                             8. helyezés

8.a                Mészáros Flóra              Regősök húrján című versmondó v.                                      3. helyezés

5.b                Kovács Kendra              Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny                                 7. helyezés

                                                          Kárpát-medencei döntő, Országos TITOK angol v.              3. helyezés

5.b                Vendel Gergő                 Országos Angol TITOK Nyelvi Verseny                                 2. helyezés

8.b                Palavics Pálma              Országos Angol TITOK Nyelvi Verseny                                 2. helyezés

6.b                Gáts Balázs                   Országos Angol TITOK Nyelvi Verseny                                  2. helyezés

6.b                Horváth Lilla                    Országos Angol TITOK Nyelvi Verseny                                 2. helyezés

4.b               Juhász Hanna                  Országos Angol TITOK Nyelvi Verseny                                3. helyezés

 

Országos diákolimpián kiválóan teljesítő sportolóink:

Kosárlabda sportágban B33-as versenyen I. helyezést elért csapat:

Puska Bence

Horváth Hunor

Filipovity Péter

Yake Andrew

Ritmikus gimnasztika sportágban országos I. helyezést elért csapat:

Kirkovits Dorottya

Barta Zsófia

Tóth Jázmin

Gál Bernadett

RG III. hely összetett versenyben

Király Gréta

Uszonyos úszás Országos diákolimpia I. hely

Győrffy Lili

Atlétika, mezei futás országos III. helyezettjei:

Pénzes Adél

Pojtner Dóra

Országos diákolimpiai eredményekért oklevelet vehetnek át:

Labdarúgás sportágban 1. korcsoportosaink országos IV. helyezést értek el:

Ballerini Filippo Mário

Gál Benedek

Horváth Barnabás és vízilabda eredményért

Horváth Máté

Ipolyi-Várkonyi Csanád

Kuti Dominik

Molnár Kristóf

Pintér Bence  / 2. kcs. csapatban is/

Szilvási Zalán

Labdarúgás sportágban 2. korcsoportosaink országos VI. helyezést értek el:

Bogárdi Donát

Hegedüs András

Hornung Gábor

Hornung Igor

Horváth Fábián

Kelemen Kornél

Korvicska Péter

Marton Kolos

Pintér Máté

Pressing Máté

Atlétika, mezei futás országos csapatverseny 9. helyezés:

László Réka

Pojtner Dániel  IV. helyezés

Kalmár Lili  V. helyezés

RG összetett versenyen:

Szombathelyi Zsófia  5. hely

Gyenesei Fanni  4. hely

Fülöp Kitti  6.hely

Tánc összetett versenyen 6. helyezést értek el:

Bódis Botond

Kis Flamina

Birkózás 3. korcsoportban VI. helyezést ért el:

Széll Máté

Vízilabda sportágban IV. helyezést elért csapat tagjai:

Radics Milán

Parádi Zalán

Klinger Bálint